Author: r***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جودة جميلة مثل الصورة تماما ❤️❤️
顏色: 漸變金色
Price: NT$344
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 244 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25011411415179119 |
Author: r***n
Date:
Review: جودة جميلة مثل الصورة تماما ❤️❤️
顏色: 漸變金色
Author: r***2
Date:
Review: منتج رائع جدااااا وممتاز للغايه
顏色: 漸層棕色
Author: a***4
Date:
Review: كوالتي ممتاز بصراحه …..♥️♥️♥️♥️
顏色: 漸變金色
Author: e***d
Date:
Review: Beautiful beautiful 🤩 wig same pic exactly true to size
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.